bankir

Гривня стабільна валюта чи ні?

НБУ тримає крус гривні до долара на одному рівні. Та разом з тим євро продовжує рости, як відносно гривні так і долара. Навязуєтся один висновок: гривня девольвує разом з доларом. Єдиною причиною чому так стрімко не зростають ціни, то це те що Китай (про частку Китаю на нашому рину я думаю ви здогадуєтесь) досі привязаний до долара, а зміни він свою привязку до євро чи навіть до 2-х валют...що тоді? Так стабільна наша гривня чи ні, в кого які думки?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

У чому виявляєтся стабільність? По відношеню до курса долара? То це ілюзія, створена для населення. Я вже про це написав вище. А порівняно з цінами? Ціни продовжують рости. Тобто за кожну гривню можна купити, з часом, стільки ж доларів, та не купите стількиж, пального, продуктів харчування, і т.д.

ну так завжди було :)

Кожен рік за одну і туж гривню все менше і менше можна купити :) Було б дивно якби кожен рік можна булоб купити все більше і більше. А те шо гривня по відношенню до долара стабільна то це означає шо долар падає :) Бо люба валюта падає, навіть той самий Євро, у нас він росте томущо рівень інфляції в європі в 3-4 рази менший.

В європі теж щороку за той самий євро можна купити все менше і менше. :) Наприклад якшо в 2006 рокі біханка хлібу коштувала 0.50 Євро, то за 1.00 євро можна було купити рівно 2 буханки хліба. в 2007 хліб став по 0.52 євро, вже дві буханки не купиш :)

Мадест ти абсолютно правий, тай говорим ми з тобою про одне і теж. Інляція це і є знецінення грошей, тільки от гривня наша знецінюєтся швидше за євро так як інфляція у нас в 4 рази більша (опираюсь виключно на твої данні) ніж в європі.

з одного боку про одне, а з іншого не зовсім. Попробую обяснити чому ми говоримо трохи про різні речі:

Дійсно, крутимся ми над такою річчю як "інфляція", однак ви стверджуєте НБУ навязує нам "перебільшену" інфляцію, тим шо тримає курс до долара стабільним. Однак як долар падає у всіх країнах світу, і якшо інфляція в США була набагато меншою ніж у нас, то зараз у них з цим великі проблеми (причини цього то інша тема). А у нас не вміють керувати інфляцією тож у нас вона завжди колосальна :) Тому так і получається шо падіння долара вирівнялось з падінням гривні. Тож вважаю шо все нормально проходить


 
Календар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Час
ОБОЗ.ua