bankir

Гривня стабільна валюта чи ні?

НБУ тримає крус гривні до долара на одному рівні. Та разом з тим євро продовжує рости, як відносно гривні так і долара. Навязуєтся один висновок: гривня девольвує разом з доларом. Єдиною причиною чому так стрімко не зростають ціни, то це те що Китай (про частку Китаю на нашому рину я думаю ви здогадуєтесь) досі привязаний до долара, а зміни він свою привязку до євро чи навіть до 2-х валют...що тоді? Так стабільна наша гривня чи ні, в кого які думки?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 15

ну вам банкірам ліпше видно, до кого там китайці привязуються, чи японці, і ви можете робити якіто висновки на базі цих даних.

Однак за часту видно прогнози взяких економістів банкірів, шо тоді чи тоді, за таких обставин курс зросте і т.п. Наступає то "тоді" а також "пророкуючі обставини" а курс не міняється :)

Млоя думка така: гривня стабільна уже кілька років поспіль, і думаю в найближчий рік-два (а то і більше) змін не буде. На чому базується така думка? А ні начому (вона у вас в банкірів, економістів базуєтсь на китайцях, америці і т.д.) а в мене можна сказати ні начому, просто бачу шо вже доволі довго гривня стабільна, незважаючи на різні "катаклізми", тож незнаю шо має статися шоб гривня впала в ціні чи виросла :)

У чому виявляєтся стабільність? По відношеню до курса долара? То це ілюзія, створена для населення. Я вже про це написав вище. А порівняно з цінами? Ціни продовжують рости. Тобто за кожну гривню можна купити, з часом, стільки ж доларів, та не купите стількиж, пального, продуктів харчування, і т.д.

ну так завжди було :)

Кожен рік за одну і туж гривню все менше і менше можна купити :) Було б дивно якби кожен рік можна булоб купити все більше і більше. А те шо гривня по відношенню до долара стабільна то це означає шо долар падає :) Бо люба валюта падає, навіть той самий Євро, у нас він росте томущо рівень інфляції в європі в 3-4 рази менший.

В європі теж щороку за той самий євро можна купити все менше і менше. :) Наприклад якшо в 2006 рокі біханка хлібу коштувала 0.50 Євро, то за 1.00 євро можна було купити рівно 2 буханки хліба. в 2007 хліб став по 0.52 євро, вже дві буханки не купиш :)

Мадест ти абсолютно правий, тай говорим ми з тобою про одне і теж. Інляція це і є знецінення грошей, тільки от гривня наша знецінюєтся швидше за євро так як інфляція у нас в 4 рази більша (опираюсь виключно на твої данні) ніж в європі.

з одного боку про одне, а з іншого не зовсім. Попробую обяснити чому ми говоримо трохи про різні речі:

Дійсно, крутимся ми над такою річчю як "інфляція", однак ви стверджуєте НБУ навязує нам "перебільшену" інфляцію, тим шо тримає курс до долара стабільним. Однак як долар падає у всіх країнах світу, і якшо інфляція в США була набагато меншою ніж у нас, то зараз у них з цим великі проблеми (причини цього то інша тема). А у нас не вміють керувати інфляцією тож у нас вона завжди колосальна :) Тому так і получається шо падіння долара вирівнялось з падінням гривні. Тож вважаю шо все нормально проходить

Щодо прогнозів. Є таке поняття як "інфлаційні очікування населення", за цю теорію якийсь вчений (не памятаю хто) отримав нобелевську чи якусть там іншу премію. Вона полягає в тому, що інфляція залежить від очікувань населення. Тобто якщо уряд зпрогнозував інфляцію до 10 %, можливо вона така й буде, та якщо до 300% то вона буде ще більша. Теж можна віднести до курсу. Комусь вигідно збільшити курс, той і робить гучні заяви. Населення ведеться і йде міняти те що має. От тільки кінець 2004 навчив нікому не вірити.

оно? :)

Нобель по экономике - за инфляционные ожидания

Эдмунд Фелпс
Доктор Фелпс изучает связь между инфляцией и безработицей
Американец Эдмунд Фелпс стал лауреатом Нобелевской премии 2006 года по экономике за исследования в области инфляции и безработицы.

Он стал шестым американцем, получившим Нобелевскую премию в этом году. Ученым из США были присуждены премии по химии, физике и медицине. Еще не вручены премия мира и премия по литературе.

73-летний профессор Фелпс преподает в Колумбийском университете в Нью-Йорке.

В заявлении шведской Королевской академии наук говорится, что работа Фелпса "углубила наше понимание взаимосвязи между краткосрочными и долгосрочными эффектами экономической политики".

Профессор Фелпс попытался объяснить взаимосвязь между инфляцией и безработицей.

Современные экономисты считают, что бороться с инфляцией и безработицей одновременно невозможно - при снижении одного увеличивается другое.

Фелпс же утверждает, что важна не текущая инфляция, а инфляционные ожидания, которые, по его словам, могут привести к ситуации, когда стагнация сопровождается инфляцией и высоким уровнем безработицы, как это происходило в Европе и США в начале 80-х годов.

Ученый пришел к выводу, что контролируя инфляционные ожидания можно контролировать и безработицу.

Таким образом, экономика может функционировать с более низким уровнем безработицы, чем в случаях, когда экономическая политика определяется лишь с учетом текущей инфляции.

Такой взгляд на проблему привел к тому, что многие центральные банки стали стараться как можно раньше реагировать на инфляционные ожидания.

Нобелевская премия по экономике вручается шведским Королевским банком с 1969 года, и чаще всего ее лауреатами становились американцы.

Это единственная Нобелевская премия, не указанная в завещании, которое шведский предприниматель Альфред Нобель оставил 111 лет назад.

Размер премии по экономике составляет 10 млн. шведских крон (1,37 млн. долларов).

Источник

ОЧЕНЬ СТАБИЛЬНАЯ!

The first Heuer Carrera wristwatches were well received by the watch industry both by discerning collectors and by those who desired a fine mechanical wristwatch with a more sporty informal design. The Carrera line became crucial to the cartier tankissime watches replica watches fake hublot watches. want to know the anatomy of your wristwatch, the timepiece on your wrist will all of a sudden became fascinating. Not only that, knowing the anatomy of your wristwatch will tell you the way to operate it and maybe it can even save your money and time.
хех.. і живемо ж.
highly praised web site http://yopornos.com/
В продаже аккуанты Instagram.com PVA 30+, готовы много других аков / on sale accounti Textnow.com as there is a great number different accounts ICQ - 231538 РУ Распродажа аки Twitter.com 300 Plus, аккуанты готовы + так же есть множество различных акков, например - Facebook.com 2007, Google.com Voice Aged, Instagram.com PVA 30+, Hotmail.com Promo и подобные. ICQ - 231538 EN Want to sell account Instagram.com 2013, accounti ready + present a great number diverse accounts, such - Gmail.com RU Manual PVA, Gmail.com RU PVA 30+, Google.com Voice Basic, AddmeFast.com 5000 and similar. ICQ - 231538 Хочу продать акаунты Google.com Play, есть разнообразие разнообразных аков ICQ - 231538 / Can sell accounts as there is many similar accounts ICQ - 231538 где купить аккаунты gmail, купить аккаунты фейсбук, real-статус мамба в формате, куплю аккаунты вконтакте 2012, куплю аккаунты мамба со статусом реал, куплю почтовые аккаунты, куплю аккаунт, продажа аккаунтов вконтакте, магазин аккаунтов facebook, купить аккаунты liveinternet, куплю аккаунты вконтакте, продам аккаунты twitter с фолловерами
доброкачественный вебсайт http://pogoda5day.ru/pogoda-v-gdove/
Всем известно что одежда всегда подчеркивала индивидуальность человека. Каждый человека уникален. Подчеркнуть свою индивидуальность и купить одежду с готовым принтом (рисунком) или сделать собственный дизайн майки можно в онлайн магазине http://odejda.shopicheck.net/

 
Календар
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Час
ОБОЗ.ua